
Leercultuur versterken (sep. 2025)
- Datum 11-09-2025
- Doelgroep HR-managers & L&D-medewerkers
- Prijs Gratis
In een goede leercultuur wordt leren en verbeteren gestimuleerd. Leren hoort bij het dagelijkse werk. Het management is hierbij actief betrokken, kennis wordt gedeeld en van ‘fouten’ wordt geleerd. Maar, de praktijk is weerbarstiger. Uitdagingen zoals ‘We hebben het te druk, de dagelijkse operatie gaat voor’ of ‘Er is geen budget beschikbaar voor leren’ komen veelal voor… In de training Leercultuur versterken helpen we jouw organisatie op weg naar een sterkere leercultuur! Zo krijg je gerichte ondersteuning voor specifieke uitdagingen binnen de technische groothandel én word je ondersteund door ervaren trainers en coaches met jarenlange expertise.
Wat leer je in de training leercultuur versterken?
Deelnemers van deze training leren onder andere:
- Hoe je een organisatie breed opleidings-actieplan kan ontwikkelen waarbij je collega’s/management kan meenemen in plannen omtrent de drie pijlers: medewerkers, leidinggevenden en de L&D portefeuillehouders.
- Concrete stappen te zetten in je eigen professionele groei en het zijn van een gesprekspartner op het vlak leren en ontwikkelen.
- Hoe je om kan gaan met specifieke uitdagingen in de technische groothandel sector.
Data
- 11 september
- 23 september
- 16 oktober
- + terugkom middag 25 november
Praktische informatie
- Doelgroep: L&D medewerkers en HR-managers
- Duur: De training leercultuur versterken bestaat uit drie dagdelen workshops en één terugkomdag
- Locatie: De locatie van de drie dagdelen is nader te bepalen, het vervolgtraject vindt incompany plaats
- Investering: Er zijn nu nog enkele vouchers beschikbaar van Praktijkacademie Technische Groothandel PiTtiG waardoor je de training gratis kan volgen! Meld je snel aan.
Blended leren bij PiTtiG
Bij de Praktijkacademie Technische Groothandel bieden we al onze trainingen blended aan. Dit betekent dat de training een combinatie is van online en offline leermiddelen. Hierbij kan je denken aan een fysieke trainingsdag en een verdiepende of voorbereidende e-learning in leerplatform BeWizr. Waarom we zo’n fan zijn van blended leertrajecten? Dat vertellen we je graag in deze blog over de vijf voordelen van blended learning.
Open inschrijving leercultuur versterken
Bij Praktijkacademie Technische Groothandel bieden we het programma leercultuur versterken aan op basis van open inschrijving. De open inschrijving van september 2025 staat nog open, schrijf je hieronder in.